• Kragujevská 1, 010 01 Žilina
  • +421 903 666 969

O spoločnosti

P.D. Performance s.r.o.
Dlhoročné skúsenosti

V oblasti dovozu áut zo zahraničia pôsobíme už 16 rokov. Máme dlhoročné skúsenosti a širokú sieť kontaktov, služby poskytujeme na najvyššej úrovni.

Všetky naše vozidlá sú dôkladne preverené na poistné udalosti, exekúcie, servisné opravy a celkovú históriu. Dbáme na to, aby zákazník nemal v budúcnosti problém, že o auto príde, prípadne sa odhalia skryté vady.

Každé vozidlo, ktoré dovážame, podlieha hĺbkovej kontrole. Len tak môžeme garantovať jeho technický a optický stav. Vozidlá, s ktorých stavom sa sami nestotožňujeme, nedovážame.


Na začiatku to bolo o predstave, ako pretaviť našu vášeň k autám do reality. K dnešnému dňu môžeme povedať, že tvrdá práca a poctivý prístup nám pomohli vybudovať značku P.D.Performance, ktorá nie je zárukou kvantity ale zakladá si na kvalite. Nekategorizujeme zákazníkov na známych, kamarátov či cudzích. U nás sú si všetci rovní a každý má pre nás rovnako vysokú dôležitosť. Preto sa pri výbere vozidla nekompromisne riadime našími zásadami, ktoré chránia zákazníkovu investíciu a naše dobré meno.

Peter Ďurica
konateľ spoločnosti

Dôraz na kvalitu, nie kvantitu


Vozidlo na mieru vaším predstavám
Neoslovila vás naša ponuka skladových vozidiel? Podľa požiadaviek a vašich finančných možností vyhľadáme iné vozidlo na mieru u partnerov v zahraničí.
Servisné služby po kúpe vozidla
Zákazníkom sme k dispozícii aj po kúpe vozidla. Ponúkame možnosť realizovať pravidelné servisné úkony ale aj prípadné opravy opotrebovaných dielov v našom servise.
Financovanie a poistenie
S cieľom ušetriť čas a financie našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby v oblasti leasingov a povinného či havarijného poistenia.
Cenovo dostupné náhradné diely
Servisujete svoje vozidlo v inom servise, no chcete ušetriť pri kúpe náhradných dielov? Zaobstaráme vám originálne aj neoriginálne diely za dostupné ceny.